Homepage | Všechny nabídky práce | úřad práce Teplice volná pracovní místa | Vyhledavani

Možná už nebudete muset hledat práci a nedostávat odpověď. Získejte tyto materiály:

Pomocní dělníci ve výrobě

PRACOVNÍCI PILNICE (HPP, DPČ)

A16 a:12/4/2019 (HPP, DPČ)
Práce na HPP anebo DPČ.
Náplň práce:
- vizuální kontrola desek, obsluha pořezové linky na pilnici.
Požadujeme:
- manuální zručnost, ochotu pracovat, dochvilnost.
Nabízíme:
- náborový příspěvek 5.000 Kč, zálohový systém, výkonnostní bonus, příspěvek na dopravu, na stravování.
Kontakt:
- telefonicky v čase 9-17 hod, e-mailem viz výše.

Benefity

Jiné výhody - náborový příspěv.5.000,-Kč, přísp.na dopravu, stravování

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Typ pracovního poměru:
úvazek
Plat: 18500 - 26000 Kč/měsíc
Požadované vzdělání: Základní + praktická škola
Pozice vhodná pro:
Nástup možný: 12.4.2019

Kontakt

Zaměstnavatel: Pracanti s.r.o.
Kontaktní osoba: Veronika Kneiflová
Telefon: +420 733 715 261,800 400 201
E-mail: kneiflovaov@pracanti.eu